Як ми працюємо

 

1

Виїзд на об'єкт

2

Технічне завдання

3

Планувальні рішення

4

Фотореалістичні інтер’єрні рішення

5

Розробка проектної документаціїя

6

Пошук та закупівля меблів і оздоблювальних матеріалів

7

Проведення ремонтно-будівельних робіт (реалізація проекту)

8

Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Що ми можемо запропонувати? В першу чергу, це хороші знижки від наших перевірених партнерів, з якими ми працюємо багато років. Тут хотілося б відзначити не тільки якість, а й оперативність роботи, адже звертаючись за допомогою до професіоналів, ви оберігаєте себе від сумнівних постачальників, які зривають строки, або від придбання низьких за якістю матеріалів. Крім того, наші партнери завжди надають гарантію практично на всі категорії матеріалів. У нас завжди є в наявності зразки матеріалів і каталоги партнерів, так що ви можете заощадити час і вибрати все необхідне заздалегідь прямо на місці. Якщо ви довіряєте нам, ми можемо самостійно здійснити всі закупівлі і відстежити своєчасну поставку кожної позиції.

Виїзд на об’єкт
Перед тим, як ми приступимо безпосередньо до розробки дизайну інтер'єру, дизайнер виїжджає до Вас на об'єкт, де проводить виміри всіх приміщень. До складу схем по вимірах входять всі технологічні розміри віконних, дверних прорізів, висота стель приміщень. Так само проводяться виміри всіх інженерних комунікацій: розміщення радіаторів, вентиляційних коробів, трубопроводу, електричної проводки.
Наш фахівець оцінює і перевіряє всі несучі та міжкімнатні перегородки, при необхідності на місці інформує замовника про можливість перепланування та необхідних узгодженнях в інстанціях, якщо йдеться, скажімо, про об'єднання балконного блоку з внутрішнім приміщенням або перенесення стін. Вся ця інформація вкрай важлива не тільки для розробки дизайн-проекту, але й для подальшого проведення ремонту та оздоблювальних робіт в приміщенні.
Дизайнер обов'язково поставить Вам питання, необхідні для виявлення ваших потреб та побажань, відповіді на які будуть необхідні для розробки ідеальних планувальних рішень, і неодмінно з'ясує всі Ваші побажання по наявності меблів та різноманітного обладнання.

Технічне завдання
Після зроблених замірів та отримання самої важливої інформації, ми будемо чекати Вас в гості в наш офіс, з метою складання точного технічного завдання на проектування, яке буде включати опис проекту інтер'єру і всі ключові моменти за стильовими та конструктивних рішень. До технічного завдання додається анкета, в якій разом з Вами ми відзначимо кількість необхідного обладнання, принципові колірні рішення і Ваші побажання щодо використання оздоблювальних матеріалів.

Планувальні рішення
На основі вироблених вимірів і сформованого ТЗ дизайнер розробляє кілька варіантів планувальних рішень дизайну інтер'єру, в яких пропонує варіанти зведення, або перенесення перегородок при необхідності, а так само варіанти розміщення меблів. Після ознайомлення і внесення зауважень, ви стверджуєте один з варіантів. Якщо з наданих варіантів Вам сподобається відразу декілька, то дизайнер буде продовжувати створювати прийнятний для Вас варіант до тих пір, поки Ви не затвердите його остаточно.

Фотореалістичні інтер’єрні рішення
Після того, як планувальне рішення буде затверджено, ми приступаємо до розробки 3D-візуалізації в декількох колірних рішеннях. 3D-візуалізація - це фотореалістичне зображення Вашого майбутнього інтер'єру, яке розробляється з допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.
Плюс 3D-візуалізації в тому, що Ви можете бачити вибрані оздоблювальні матеріали та точні габаритні розміри всього обладнання, як воно буде розташоване у Вашому інтер'єрі в кінцевому результаті. Змодельований таким чином дизайн інтер'єру наочно покаже поєднання кольорів, матеріалів і форм. У процесі створення візуалізації дизайнер погоджує з Вами вибрані елементи інтер'єру, плитку, паркет, шпалери, складні конструктивні елементи. У процесі розробки, Ви зможете вносити зауваження, вибирати меблі, матеріали та обладнання, орієнтуючись вже на те, як це буде виглядати. Може статися так, що якщо раніше Ви були впевнені, що обраний елемент ідеально підходить, то після перегляду Ваша думка може змінитися. Дизайнер допоможе підібрати інші елементи інтер'єру, щоб задовольнити всі Ваші побажання.

Розробка проектної документації
Після узгодження 3D-візуалізації приміщень ми приступаємо до розробки креслень. Креслення необхідні в першу чергу для будівельників, це база, на основі якої буде реалізований Ваш проект. На основі креслень і проводиться розрахунок та закупівля необхідної кількості матеріалів, замовляються елементи інтер'єру, меблі, обладнання, реалізовуються складні конструктивні елементи дизайну інтер'єру. Завдяки проектній документації ми вирішуємо питання, як це зробити і що для цього необхідно. Крім креслень, до складу проекту входять кошториси та специфікації по підбору матеріалів, із зазначенням найменувань матеріалів та їх виробників, і з їх допомогою Ви без особливих зусиль можете самостійно придбати все необхідне. Більш глибоко ознайомитися зі складом проекту ви можете, скачавши повний дизайн-проект.

Пошук та закупівля меблів і оздоблювальних матеріалів
Отже, після завершення дизайн-проекту у Вас на руках з'являється вичерпний комплект документів для його реалізації: докладні креслення, кошториси, і фотореалістичні зображення.
Наступним етапом робіт є придбання всіх необхідних матеріалів і комплектуючих для початку робіт. На цьому етапі ви можете зробити вибір: або Ви будете займатися пошуком і закупівлею самостійно, згідно з виданою специфікації і кошторисами дизайн-проекту, або силами нашої компанії шляхом залучення дизайнера-консультанта, який буде проводити  творчий  нагляд за реалізацію проекту.

Проведення ремонтно-будівельних робіт (реалізація проекту)
Після того, як ми затвердили дизайнерське рішення та кошторис, переходимо до укладання договору та проведення робіт. Фахівцями нашої компанії проводяться роботи по монтажу інженерних мереж(сантехніка,електрика,системи вентиляції). Після чого ми приступаємо до ремонтно-оздоблювальних робіт.
Усі види робіт виконуються у відповідності з нормами і стандартами ,встановленими державою. Ремонт приміщення проводиться згідно попередньо погодженим дизайн-проектом, графіком виконання робіт та попереднім кошторисом. Завдяки великому досвіду в даній сфері - нам під силу вирішити завдання з ремонту будь-якої складності з впровадженням новітніх технологій.
Після завершення всіх ремонтно-будівельних робіт, між представником компанії «РДЖ» і замовником підписується акт приймання робіт, що свідчить про закінчення ремонту. Оплата проводиться поетапно або згідно з графіком платежів погодженим при укладанні договору.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Ми пропонуємо нашим клієнтам не тільки якісний ремонт та оздоблення квартир, будинків, офісів, готелів, торгових центрів та інших об’єктів житлового та нежитлового призначення, але і безумовну гарантію на протязі 3 років.