Послуги

Компанія «РДЖ», використовуючи свій багаторічний досвід виконання робіт на самому високому рівні, пропонує повний комплекс ремонтно-будівельних послуг.

Основні напрямки діяльності:
- Архітектурне проектування
- Дизайн інтер’єру
- Будівництво малоповерхових будинків та котеджів
- Реконструкція будівель та споруд
- Ремонт та оздоблення квартир, будинків, офісів, готелів, торгових центрів та інших об’єктів житлового та нежитлового призначення

Для нас важливо виробити та запропонувати замовнику рішення, яке зможе в повній мірі відповідати оптимальному співвідношенню якості, ціни та строків виконання замовлення. Кожен раз,починаючи співпрацю, ми намагаємось створити умови для того, щоб Вам було приємно, зручно та вигідно працювати з нами.


.

Проектування

Якщо перед нами стоїть завдання побудувати будинок, дачу або котедж, провести перепланування в приміщенні або створити вільне планування, підготувати для будівельників і ремонтників вичерпну інформацію по несучих конструкціях і покриттям, провести розводку електро- і водопостачання - нам потрібен проектувальник! Той, хто запропонує рішення, створить креслення та іншу проектну документацію, врахує всі Ваші побажання, розміри, характеристики і властивості матеріалів. Ми запропонуємо професійних проектувальників, архітекторів та дизайнерів і ми раді допомогти Вам у вирішенні цих, найважливіших питань.

.

Будівництво

Самостійно здійснити процес будівництва котеджів непросто, особливо не маючи для цього спеціальних знань і певного досвіду. Складності виникнуть ще на таких етапах, як: вибір матеріалів для майбутнього будівництва, закладка фундаменту котеджу, розрахунок кількості будівельних матеріалів, їх вигідна закупівля. Саме для допомоги у вирішенні цих, а також інших питань, грамотної організації процесу будівництва існує наша компанія. Фахівці нашої фірми чудово розуміють, наскільки важливим етапом в житті кожного клієнта є будівництво власного котеджу, тому індивідуально підходять до кожного нового проекту.

.

Оздоблення

Зробити ремонт самому, тим більше - хороший ремонт - досить складно. Це може здаватися простим, але це виключно від незнання нюансів. Практично кожен, хто робив ремонт самостійно, в середині процесу починає розуміти: потрібно було звернутися до професіоналів! Однією з наших переваг ми вважаємо те, що ми пропонуємо Вам комплексне обслуговування на всіх етапах реалізації проекту, і наші фахівці (а при необхідності - і наші партнери) будуть раді запропонувати Вам виконання будь-яких ремонтних та оздоблювальних робіт в найкоротші терміни і максимально високою якістю.